Prírodovedná súťaž - Ukáž, čo vieš

Aj v tomto školskom roku sa naša škola zúčastnila prírodovednej súťaže Ukáž, čo vieš, ktorú organizuje Centrum voľného času Domino na Popradskej ulici v Košiciach.

Našu školu reprezentovalo družstvo v zložení : Noemi Pramuková z 3. B, Anežka Kozelová zo 4.A, Maruška Jurová zo 4.C, Timko Smoleň a Matej Snopko zo 4. B. Dvakrát im pomohol aj Jakub Hořák,  tiež zo 4. B triedy. Súťaž sa začala v októbri 2010 a skončila v tomto roku vo februári. Žiaci postupne prešli tromi kolami, v ktorých sa v priemere držali okolo 7. miesta. Aj vďaka tomu postúpili spomedzi takmer 30 škôl do celomestského finále.

Po záverečných „ bojoch“ nakoniec skončili na 4. mieste. Preukázali svoje vedomosti a zručnosti z biológie, botaniky a všeobecných prírodovedných poznatkov. Patrí im veľká vďaka za usilovnosť a vytrvalosť počas príprav i súťaženia.  Tiež sa chceme poďakovať všetkým, ktorí nám pomáhali. Odborné rady nám poskytla s. Zuzana, veľkú podporu sme mali u rodičov. Zvlášť chceme poďakovať p. Hlaučovej, Noemkinej mamke. Veríme, že aj v budúcnosti budeme mať ďalších šikovných nasledovníkov.

p. uč. Fabianová