Popoludnie v školskej knižnici

Týždeň slovenských knižníc sme si na našej škole spríjemnili peknou akciou v školskej knižnici 30. marca 2011. Redakčná rada pod vedením pána kaplána Marcela a pani učiteľky Ferkovej pripravila v spolupráci s pani knihovníčkou Slávkou zaujímavé popoludnie.

Priestory v knižnici, ale aj na chodbe, sa zaplnili veľkými aj malými. Zaujímavé súťaže, hlavolamy, hry a všeličo iné prilákalo na túto popoludňajšiu akciu nielen žiakov, ale aj rodičov, pani riaditeľku, pani zástupkyne a niektoré pani učiteľky. S preukazom, ktorý všetkým návštevníkom odovzdala pri príchode pani knihovníčka, chodili hore-dole a zbierali body v jednotlivých kolách. Domov nikto neodišiel naprázdno. 55 účastníkov tohto milého podujatia si domov odnášalo Pamätný list a malý darček. Ďakujeme všetkým, ktorí prijali pozvanie a o rok sa opäť stretneme v našej a vašej knižnici.