Deň narcisov

15. apríla 2011 sa už po 15. krát konal Deň narcisov. V tento deň sa na celom Slovensku konala verejno-prospešná finančná zbierka Ligy proti rakovine na pomoc ľuďom s ochorením rakoviny.

Rakovina je na celom svete najvážnejším zdravotným problémom. Počet ľudí, postihnutých touto zákernou chorobou, stále rastie. Na našej škole sme zorganizovali akciu, ktorá bola vyjadrením spolupatričnosti s onkologickými pacientmi. Nielen žiaci, ale aj učitelia sa obliekli do farby narcisu, a tak sme aspoň v duchu mysleli na ľudí s týmto závažným ochorením. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do tejto akcie. Triedy V. B a VI. B to zvládli bravúrne, keďže sa všetci obliekli dožlta. Gratulujeme im, čaká ich odmena.