Bdenie s Kristom

...sa začalo vo večernom čase v piatok-16. marca príchodom odvážnych žiakov II. stupňa, ktorí prijali pozvanie prežiť pôstny čas s Ježišom a tohtoročnou témou Nikodém z Evanjelia. Byť s ním na sv. omši, sprevádzať Ho na krížovej ceste, ktorá bola kvôli daždivému počasiu vo vnútri školy. Potešiť sa spolu s triedou na spoločnom agapé vedľa spacákov a karimatiek. Zažiť workshopy - zaujímavé aktivity, chvíle s modlitbou, Adoráciu, premýšľanie o sebe i radostný pohyb v telocvični. Sobotné ráno sa začalo sv. omšou, ktorá bola aj bodkou za týmto časom v škole, ale silné duchovné zážitky v nás zostanú navždy. Ďakujeme pani tr. učiteľkám a pedagógom, ktorí sprevádzali žiakov a spoločne sa tiež posilňovali vo viere. Ďakujeme školskému p. kaplánovi Paľkovi a p. uč. Snopkovej za prípravu, nápad a pozvánku pre všetkých.

Presvedčte sa a prečítajte si názvy workshopov z Bdenia s Kristom:

- Navštív v noci Ježiša s Nikodémom

- Rozmýšľaj s Nikodémom