Pozvanie na školskú výstavku - Doma bolo tvorivo aj hravo, veselo aj milo

Milí školáci, mladší aj starší, počas týždňov domáceho učenia sa školské i pracovné zošity zaplnili, radi sme sa videli, počuli, rozprávali a spoločne pracovali na zaujímavých online hodinách i triednických stretávkach. Ale vaša tvorivosť, hravosť a fantázia bola doma nekonečná. A najlepšie to vidno aj pri kreatívnych školských úlohách, aktivitách a projektoch, ktoré ste doma vymysleli, vytvorili, napísali, vystrihli aj nalepili... Niektoré ste vytvorili vo svojom voľnom čase. Mailovou poštou došli k vašim učiteľom, ktorých ste veľmi potešili. Spoločne tak mohla vzniknúť milá školská VÝSTAVKA, na ktorú ste všetci srdečne pozvaní!!!

Výstavku si môžete pozrieť v našej Fotogalérií ale i na facebooku, kde nájdete navyše aj krásne video od piataka Šimona Jergu.