Sme najlepšia cirkevná škola Slovenska

Netvrdíme to však sami. Každoročne zverejňuje rebríček škôl Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy. V tom najnovšom sme sa v celoslovenskom hodnotení umiestnili na skvelom 11. mieste, čo z nás robí jednotku spomedzi všetkých cirkevných základných škôl na Slovensku. Hodnotenie odráža dosiahnuté výsledky žiakov vo viacročnom časovom horizonte. Celkovo bolo v rebríčku hodnotených takmer 700 základných škôl. V rámci Košického kraja sme obsadili výsledné štvrté miesto. Zaujímavosťou je, že v košickom porovnaní sa pred nás dostali „až“ dve školy, ktoré v rebríčku obsadili prvé respektíve tretie miesto. Celý rebríček nájdete na www.ineko.sk. Chceli by sme sa Vám poďakovať za spoluprácu, modlitby a prejavenú dôveru. Spolu tvoríme najlepšiu cirkevnú základnú školu Slovenska.