English Games Jigsaw and Kahoot!

Piati šikovní angličtinári z 9.A triedy – Lenka, Veronika, Tomáš, Matej a Dávid sa 9. februára zúčastnili online súťaže v anglickom jazyku - „English Games Jigsaw and Kahoot!“. Súťaž pre žiakov usporiadali študenti a učitelia Evanjelického gymnázia J. A. Komenského.

Súčasťou súťaže boli rôzne zaujímavé aktivity, v ktorých si zmerali sily žiaci základných škôl v oblasti reálií anglicky hovoriacich krajín, v oblasti jazyka a kreatívnej tímovej spolupráce. Cieľom súťaže bolo vytvoriť priestor, kde mali žiaci možnosť svojich súperov vidieť a počuť, hoci len online, a zažiť atmosféru súťaže i v tejto dobe pandémie. Náš tím pod názvom „The English Squad“ skončil na peknom 3. mieste. Súťažiacim blahoželáme a prajeme ešte veľa zážitkov pri štúdiu anglického jazyka.