Fašiangové všeličo

14. február sa už od rána niesol v sviatočnom duchu. Všetko sa to začalo rannou svätou omšou k našim patrónom školy, sv. Cyrilovi a sv. Metodovi. Čítajte viac ...

 

Prvý stupeň im venoval aj celé predpoludnie. Prváci písali svoje meno v hlaholike, dozvedeli sa o živote týchto dvoch bratov a vymaľovali si ich portréty. Druháci, tretiaci a štvrtáci tiež ich spoznávali cez prezentácie, hlavolamy, písali odkazy v hlaholike. Na druhom stupni ste na chodbách, v triedach, ale aj v zborovni mohli stretnúť slovenskú olympijskú výpravu, letušky, kovbojov, kuchárov, princezné, ale aj postavy z moderných rozprávok či filmov.
Šiestaci a štvrtáci rozdávali valentínsku poštu pre celú školu. Vedomosti a svoje zručnosti si starší žiaci overili v Kahoot-e o sv. Cyrilovi a Metodovi aj o zimnej olympiáde. Niektoré triedy vyrábali staroslovienske kríže a strávili predpoludnie v družných rozhovoroch, no aj v tanečnej zábave. Naozaj bolo veselo, nechýbala radosť a sviatočná nálada. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do aktivít, ale aj tým, ktorí tieto aktivity nachystali. Veselé fotky vo fotogalérii hovoria za všetko.

Prvý stupeň im venoval aj celé predpoludnie. Prváci písali svoje meno v hlaholike, dozvedeli sa o živote týchto dvoch bratov a vymaľovali si ich portréty. Druháci, tretiaci a štvrtáci tiež ich spoznávali cez prezentácie, hlavolamy, písali odkazy v hlaholike. Na druhom stupni ste na chodbách, v triedach, ale aj v zborovni mohli stretnúť slovenskú olympijskú výpravu, letušky, kovbojov, kuchárov, princezné, ale aj postavy z moderných rozprávok či filmov.Šiestaci a štvrtáci rozdávali valentínsku poštu pre celú školu. Vedomosti a svoje zručnosti si starší žiaci overili v Kahoot-e o sv. Cyrilovi a Metodovi aj o zimnej olympiáde. Niektoré triedy vyrábali staroslovienske kríže a strávili predpoludnie v družných rozhovoroch, no aj v tanečnej zábave. Naozaj bolo veselo, nechýbala radosť a sviatočná nálada. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do aktivít, ale aj tým, ktorí tieto aktivity nachystali. Veselé fotky vo fotogalérii hovoria za všetko.

 

Späť