Najdlhšia účtenka

Súťaž o „Najdlhšiu účtenku“ z predajne LIDL nás, žiakov 7. B, zaujala natoľko, že sme v mesiaci október popoludní postávali pred predajňami Lidl, aby sme získali čo najviac účteniek.

Ceny pre víťazov sú také zaujímavé, že nám neprekážalo ani počasie, ani neochota niektorých ľudí, ktorí účtenku nedali nám, ale svojim blízkym (chápali sme ich). Aj niektoré pani učiteľky z našej školy prispeli a, samozrejme, rodinní príslušníci v októbri nakupovali len v Lidli. Vylepšiť dĺžku účtenky niekoľkými metrami pomohli aj spolužiaci zo 7. C. My sme to všetko poctivo lepili, merali, aby sme sa nakoniec dopracovali k finálnej NAJDLHŠEJ ÚČTENKE. Tá naša merala 1278 m. Možno nepatrila medzi 5 najdlhších a my nič nezískame, ale máme dobrý pocit z toho, že nám nadšenie zo súťaže vydržalo až do konca. Ďakujeme všetkým, ktorí nás v tom podporovali.