Posledný deň v škole

...sme začali ďakovnou sv. omšou o 8.00 hod. v átriu školy. V jej závere sa so školou lúčili najstarší deviataci i mladší ôsmaci a piataci, ktorí odchádzajú na bilingválne a osemročné gymnáziá. Potom už nasledovalo slávnostné odovzdávanie koncoročných vysvedčení a očakávané letné prázdniny!

Osobitne nás potešila prítomnosť a homília d. otca Vladimíra Klešča, ktorý pred dvanástimi rokmi opúšťal brány našej základnej školy. Všetkým odovzdal príjemné spomienky na pedagógov, spolužiakov i zážitky spojené so školou a žiacke časy prežité v nej. Ďakujeme za novokňazské požehnanie a slávenie sv. omše.

Gratulácie a slová vďaky patrili aj d. otcom saleziánom a nášmu školskému kaplánovi Marcelovi za celoročnú službu, obetu času a neraz aj síl.Ďakujeme!