Vianočné besiedky

Peknou tradíciou na škole sú VIANOČNÉ BESIEDKY,príjemné popoludňajšie stretnutia rodičov, žiakov, triednych učiteľov v spoločenstvách jednotlivých tried.

Počas Adventu ich s láskou pripravujú triedne pani učiteľky a pani vychovávateľky so svojimi žiakmi. V pásmach hudby, slova, tanca, básní, scénok ukážu žiaci svoje talenty a zručnosti.

K pozvaným hosťom patria rodičia, starí rodičia, súrodenci účinkujúcich a ďalší. K divákom sa rady pripájajú aj pani riaditeľka, pani zástupkyne a ostatní vyučujúci.

Tak tomu bolo aj v tomto predvianočnom čase, kedy sa v čase 13.-17. decembra 2010 konali VIANOČNÉ BESIEDKY v triedach I. stupňa. V tomto školskom roku sa k nim pridali aj dve triedy z II. stupňa - 5.A a 6.B trieda so svojimi tiednymi učiteľkami.

Veríme, že táto tradícia vydrží aj do ďalších rokov.