Prváčikovia na lyžiarskom výcviku

Nevedeli sme sa dočkať dňa, kedy sa vyberieme na lyžiarsky výcvik na Jahodnú. Prišiel utorok-1.február 2011 a my sme s radosťou a očakávaním nastúpili do autobusu.

Ešte väčšie napätie zavládlo na Jahodnej, keď nás inštruktori skúšali, čo vieme a rozdeľovali nás do družstiev. Počas celého týždňa sa nám venovali s  trpezlivosťou a láskou, preto sa nám tak dobre darilo. Všetci sme na záver zvládli preteky, dali si voňavú horúcu čokoládu v čajovni a plní zážitkov a skúseností sme sa vrátili do školy ku každodenným povinnostiam. Naša vďaka patrí aj rodičom, ktorí sa každé ráno spolu s  nami vyviezli na Jahodnú a vždy nám ochotne so všetkým pomohli.
                                                                                                                                                   prváci - lyžiari