Svet dinosaurov

Počas pobytu detí zo štvrtého oddelenia školského klubu, v škole a hlavne v popoludňajšom klube, sú častou témou rozhovorov, hlavne u chlapčenského osadenstva triedy, dinosaury. Navzájom sa predbiehajú v ich správnom pomenovaní a rozprávajú o ich špecifikách.

Táto skutočnosť ma motivovala, k tomu, aby sme sa navzájom obohatili o tieto poznatky.
Všetko bolo nachystané na  piatok  18.2.2011. Deti sa pomocou dinosaurích hračkárskych modelov preniesli do ríše dinosaurov.
Spoznávali rôzne druhy dávno vyhynutých tvorov, podľa modelov a podľa kníh určovali ich mená. Najväčší ohlas mala 3D kniha - Prechádzka medzi dinosaurami. Na záver si pozreli prezentáciu o týchto živičíchoch a urobili výstavku vlastných prác.