Futsal sa hral v Bardejove

Arcidiecézny turnaj v malom futsale sa 8. decembra odštartoval na palubovke Cirkevnej spojenej školy v Bardejove a bol súčasťou osláv 25. výročia jej založenia. Náš tím, zložený z chlapcov 8.-9. ročníka, bojoval s deviatimi zúčastnenými mužstvami.Sprevádzal ich a taktikou povzudzoval p.uč. Vaško. Chlapci hrali tímovo a mnohé výhry boli s veľkým náskokom. Ako sa im darilo a čo si odtiaľ priniesli? Po urputnom športovom boji krásne 2.miesto a k tomu medailové ocenenie, diplomy a trofej. Blahoželáme a futsalu zdar!

V základnej skupine školské družstvo nenašlo premožiteľov. V boji o medailové miesta nastúpili naši proti tímom z Belej nad Cirochou a žiakom z Vranova nad Topľou. Finále s Vranovčanmi bolo vyrovnané a pekné 2. miesto všetkých potešilo.