Vitajte v našej škole

Uchádzame sa o 2% z dane

Aj v tomto roku sa uchádzame o 2 % dane z príjmu s cieľom použiť ich na podporu výchovy a vzdelávania žiakov našej školy. Ak máte možnosť prispieť alebo túto informáciu posunúť osobám, ktoré by mohla zaujať, vopred Vám ďakujeme za Vašu ochotu a priazeň. Vašu podporu si veľmi vážime.

V pôstnom období

Pôstne obdobie bolo na pôde školy spojené so spoločnými aktivitami a ich duchovným prežívaním. Ďakujeme, Pane, za tento čas, chvíle stíšenia, príležitosti sprevádzať Ťa a byť bližšie pri Tebe! Zaspomínajte si spolu s nami - čítajte viac.

Spolu na krížovej ceste

Každé stredajšie ráno v pôstnom období sme sprevádzali Pána Ježiša na krížovej ceste... čakal nás všetkých a osobitne triedne spoločenstvá z II. stupňa, ktoré si pripravili zastavenia, myšlienky, úvahy...

Tehlička pre Angolu

Priatelia misií, ďakujeme za všetky príspevky na zbierku Tehlička, ktorými ste podporili výstavbu centra Kala-Kala v Angole a pomohli deťom z ulice! Plagáty v triedach sme spoločne zaplnili tehličkami, a tak symbolicky postavili domčeky, centrá pomoci. Viac na www.tehlicka.sk

„Pozri, Hviezda jasná!“

Bdenie s Kristom je súčasťou pôstneho obdobia. Tohtoročné malo motto: „Pozri, Hviezda jasná!“. 11. apríla 2014 prišli večer do školy spolu so svojimi pani učiteľkami triednymi zástupcovia zo všetkých tried II. stupňa.

Slávik Slovenska 2014

Tento rok sa konal už XXIV. ročník súťaže Slávik Slovenska 2014. Hlavnou organizátorkou tejto súťaže v speve ľudových piesní na našej škole je p. uč. Križalkovičová. 10. apríla 2014 pripravila milú slávnosť pre všetkých, ktorí majú radi folklór.