Vitajte v našej škole

Sme vo finále

A je to tu! V posledný júnový deň sme nastúpili do prázdninového vlaku. Mnohí nevieme, kam nás odvezie, ale určite to bude krásne dobrodružstvo naplnené radostnými stretnutiami, oddychom v lone prírody či s knihou v ruke. Prajeme všetkým žiakom, učiteľom, vychovávateľom, zamestnancom školy aj rodičom pokojné chvíle strávené v kruhu najbližších.

Čítajte viac

 

Rozlúčka s ...

Každý deň niečo pekné začína a niečo pekné končí. Slávnostne sme ukončili aj tento školský rok. Na sviatok sv. Petra a Pavla v školskom átriu počas sv. omše sme si pripomenuli týchto dvoch apoštolov. V tomto poslednom júnovom týždni ďakovali a lúčili sa deviataci, niektorí ôsmaci aj piataci. Pripravili si aj program, ktorý všetkých potešil. Ďakujeme.

Čítajte viac

 

V zelenom ....

Predposledný júnový utorok bol opäť radostný aj farebnosťou. Mnohí prišli v oblečení, ktorému dominovala zelená farba. A tak sa to všade naokolo hemžilo všetkými odtieňmi zelenej.

Čítajte viac

 

Zbieram, zbieraš, zbierame

Zber papiera patrí k obľúbeným činnostiam medzi žiakmi. Zbierajú počas celého školského roka. A keďže minulý školský rok tento zber sa nevyhodnotil, pani asistentka Tothová zrátala nazbierané kilogramy za obidva školské roky a najlepšie triedne kolektívy aj jednotlivci sa môžu tešiť na odmenu za svoju snahu. Povzbudzujeme aj ďalších, ktorí by sa radi zapojili do tohto zberu. V budúcom školskom roku sa to opäť rozbehne. Čítajte viac ...

Čítajte viac

 

Futbalový turnaj v ŠKD

Viete, aká je najobľúbenejšia aktivita našich chlapcov v školskom klube? Nie? No predsa futbal! A aká je najdôležitejšia udalosť práve teraz ? Nie, nie je to EURO 2020, ale FUTBALOVÝ TURNAJ v ŠKD !

Čítajte viac

 

Celoslovenské dvojnásobné striebro

Školský rok sa blíži do finále a vo finále sú aj súťaže, ktoré sa realizovali počas celého školského roka (O škole - Úspechy školy). Bolo to netradičné, keďže prebiehali online, no my môžeme byť hrdí na našich žiakov. Máme radosť zo všetkých úspechov, ktoré súťažiaci získali. V týchto dňoch sa tešíme z dvojnásobného úspechu na celoslovenskom kole biologickej olympiády. Anna Mária Sudzinová a Katarína Marcziová z 8.C sú strieborné. Pripravovali ich pani zástupkyňa Hrebeňárová a pani učiteľka Bačinská. Všetkým učiteľom patrí poďakovanie za prípravu a žiakom za reprezentáciu školy. Nech sa im darí aj naďalej.

Čítajte viac

 

Ďalšie akcie