Vitajte v našej škole

Aktuálne - rozvrh hodín

Rozvrh hodín na nový školský rok 2015/2016, ktorý je uvedený na školskej stránke, je informatívny. Aktualizovaný a fixný bude k termínu 1. september 2015. Ďakujeme za porozumenie!

Čítajte viac

 

Pozvanie do nového školského roka

Srdečne Vás pozývame na slávnostnú sv. omšu Veni Sancte, ktorou otvoríme šk.rok 2015/2016. Sv. omša v Kostole sv. Gorazda a spoločníkov v Košiciach sa začne v stredu-2. septembra 2015 o 8.15 hod. Po presune do školy budú stretnutia v kmeňových triedach. Príjemné letné dni!

Čítajte viac

 

Školská jedáleň informuje

Dôležité informácie súvisiace s organizáciou školskej jedálne Vám ponúkame v časti - Čítajte viac. Ďakujeme za porozumenie!

Čítajte viac

 

Aké zošity si nachystať na nový školský rok?

Milí žiaci, prázdniny sa blížia k svojmu záveru a vy si už pomaly chystáte školské tašky na nový školský rok. Aké zošity budete potrebovať? Čítajte viac ...

Čítajte viac

 

Boli sme v P15OPRADE

Možno si myslíte, že škola a jej žiaci majú cez prázdniny zaslúžený oddych. Dovoľujem si Vás však opraviť. Prečo? Lebo máte iba 50% pravdu. Múry školy si síce ticho užívajú, no o jej žiakoch sa to rozhodne povedať nedá. Čítajte viac...

Čítajte viac

 

Posledný deň v škole

Slávnostná sv. omša, ďakovné slová a príhovory ôsmakov a deviatakov, lúčenie i prianie...to všetko patrilo k poslednému dňu v škole v tomto školskom roku. Sv. omšu celebroval Mons. Juraj Kamas spolu so školským p. kaplánom Paľkom, o.saleziánom Paľkom a kaplánmi z Farnosti sv. Gorazda v Košiciach. Utorkový deň-30. jún 2015 bol aj dňom vysvedčení a hodnotenia školskej práce. A potom, hurá, letné prázdniny!

Čítajte viac