Vitajte v našej škole

2% z dane... ďakujeme!

Milí rodičia, aj v tomto roku môžete 2% z dane podporiť naše spoločné diela. Potrebné informácie a dokumenty nájdete v časti RODIČIA - záložka v pravej časti titulnej stránky. Ďakujeme!

Čítajte viac

Misie v tvojom srdci... prosba o pomoc

Milí žiaci a rodičia, sestry vincentky na Ukrajine nás prosia o pomoc. Nutne potrebujú zdravotnícky materiál /obväzy, leukoplasty, dezinfekčné prostriedky/ a hygienické potreby. Deti určite potešia sladkosti a pochutiny. Pomôžme spoločne a v modlitbách myslime na ľudí v núdzi. S vďakou, sestry vincentky. /Pomoc, prosíme, odovzdávajte cez tr. učiteľov./

Slávik Slovenska

Slávnostné predpoludnie, plné spevu, bolo vo 4.A triede, kde sa 16. apríla 2015 uskutočnilo školské kolo najväčšej a najmilšej celoslovenskej súťaže v speve slovenských ľudových piesní - SLÁVIK SLOVENSKA 2015. Malí aj starší žiaci prijali pozvanie na jeho jubilejný 25. ročník. Výsledky tých najlepších budú zverejnené už čoskoro v časti Čítajte viac.

Slovenský raj v Košiciach

Priestory Informačného centra v Košiciach vo štvrtok - 16.apríla 2015 ozdobili obrazy krásnej prírody. Zaujímavé edukačné podujatie navštívili počas hodín poznaj a ži žiaci 8.A a 8. C triedy v sprievode p. uč. Bačinskej a Soľárovej. Spoznávali typické zvieratá a rastliny tejto oblasti. Zaujala ich aj prezentácia s odborným výkladom a aktivity v podaní pracovníkov tohto národného parku. Chráňme spoločne prírodu!

Ako sme dobyli Košický hrad

V rámci aktivít CVČ Škola plná nápadov sa vo štvrtok - 16. apríla 2015 žiaci ZŠ presunuli ku hradbám Košického hradu a historickými súbojmi a odvahou rytierov dobýjali jeho múry. Silné a odvážne 5-členné družstvá odvážlivcov bojovali v I. a II. kategórii aj za našu školu. Družstvo starších žiakov z 9. A triedy vybojovalo 1. miesto a mladší žiaci súperili o 3. miesto. Všetkých pozývame na návštevu hradu a príjemnú vychádzku do okolia Košíc /autobus č. 29/.

Testovanie 9 2015

V stredu 15. apríla 2015 sa uskutočnilo celoštátne testovanie žiakov deviateho ročníka SR TESTOVANIE 9 2015 z predmetov slovenský jazyk a literatúra a matematika. Pane, ďakujeme za ochranu a sprevádzanie. Deviataci, prajeme veľa chuti do učenia, trpezlivosti a zodpovednosti pri ďalšej príprave na prijímacie skúšky, ktoré sa budú konať v máji.