Vitajte v našej škole

Aktuálny oznam - RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE

Vážení rodičia, srdečne Vás pozývame na plenárne aj triedne rodičovské združenie, ktoré je naplánované na 23. septembra (štvrtok) o 16:30 hod. v kmeňových triedach. Prostredníctvom školského rozhlasu odznejú všeobecné informácie. O konkrétnych veciach budú informovať triedni učitelia. Prosíme Vás, aby ste na stretnutie doniesli vypísané tlačivo - Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti návštevníka - príloha 1a na stránke https://www.minedu.sk/skolsky-semafor/ (Čítajte viac...) alebo ho vypíšete priamo v triede. Na stretnutí si od triedneho učiteľa prevezmete samotesty, ktoré ste si objednali. Pre každé dieťa v kmeňovej triede. Tešíme sa na stretnutie. Čítajte viac ..

Stretnutie so Svätým Otcom Františkom

Všetci, ktorí prijali pozvanie a zaregistrovali sa, mali možnosť stretnúť sa so Svätým Otcom Františkom. Boli súčasťou vzácnej návštevy na východnom Slovensku, ale aj v iných kútoch našej vlasti. Tí, ktorí nemohli prísť osobne, sledovali priame prenosy z týchto stretnutí. Určite každý prežil výnimočný a požehnaný čas. Ďakujeme, Svätý Otec, za Vašu návštevu.

Deti píšu pápežovi

Kto prechádzal naším školským tunelom, určite si všimol, že je tam pápežská vlajka aj výstava listov a obrázkov, ktoré deti písali a nakreslili počas hodín náboženstva Svätému Otcovi. Sú to zaujímavé odkazy a modlitby. Určite by sa potešil, keby si to prečítal.

Domček pre vtáčiky

Žiaci 5.B si všimli, že búdka pre vtáčiky na školskom ihrisku je dosť zničená. Neváhali ani chvíľu a kúpili novú, zavesili ju na strom a teraz už len čakajú, kedy sa v nej objavia noví návštevníci, aby si pochutnali na dobrotách, ktoré ich tam čakajú.

Čítajte viac

Po prázdninách opäť v škole

Veru tak! 2. september privítal v škole žiakov aj učiteľov. Najviac sa asi tešili prváci, ktorí zasadli do lavíc po prvýkrát. Všetkých cez školský rozhlas pozdravila pani riaditeľka aj pán kaplán František. Triedne pani učiteľky žiakom odovzdali pokyny a usmernenia. Pane, ochraňuj nás a sprevádzaj počas celého školského roka.

Zošity pre 2. stupeň

Blíži sa záver prázdnin a my si chystáme pomôcky na nový školský rok. Žiakom 2. stupňa ponúkame zoznam zošitov, tým mladším ich zabezpečia triedne pani učiteľky. Čítajte viac ...

Ďalšie akcie