Vitajte v našej škole

Začiatok nového školského roka

Školský rok 2014/2015 začína v utorok-2. septembra 2014 slávnostnou sv. omšou "Veni Sancte" v Kostole sv. Gorazda a spol. na Terase o 8.30 hodine. Po presune do školy budú stretnutia v triednych spoločenstvách. Srdečne pozývame aj rodičov a priateľov školy!

Oznam školskej jedálne

Ponúkame Vám aktuálne informácie - prihlasovanie na stravu v novom šk. roku 2014/2015. Viac v časti - čítajte viac a na www.sjke.sk/bernolakova/. Ďakujeme za porozumenie!

Zošity na školský rok 2014/2015 pre žiakov 2. stupňa

Chystáte sa pomaly na nový školský rok? Chcete využiť prázdninové zľavy alebo sa vyhnúť dlhým radom v obchodoch na začiatku školského roka? Možno vám pomôže zoznam zošitov, ktoré budete potrebovať. Pozor, žiacke knižky si nekupujte! Nové školské žiacke knižky už sú pripravené a zatiaľ bez známok na vás čakajú v škole.

Rozlúčka so školou

Slávnostná sv.omša v piatok-27. júna 2014 v átriu školy otvorila posledný školský deň. V triedach sa mladší i starší spolu so svojimi tr. učiteľkami obzreli za školským rokom, dostali vysvedčenia, diplomy i prekvapenie a zamkli brány školy. Sv. omšu spolu s p. kaplánmi Paľkom a Jankom viedol otec arcibiskup A. Tkáč. Ďakujeme, Pane, za tento šk. rok, ochranu a požehnanie.

Deviataci putovali do Poľska

Ďakovnú púť do Poľska absolvovali deviataci 20. júna 2014. Ich kroky smerovali na niekoľko zaujímavých miest. Utvrdili sa triedne a medzitriedne kamarátstva a majú nezabudnuteľné zážitky z návštevy Osvienčimu aj Krakova.

Jarné účelové cvičenie

Obľúbené účelové cvičenie pre žiakov II. stupňa sa uskutočnilo v piatok - 20. júna 2014. Nechýbala zábava, radosť a zápolenie medzi triedami a jednotlivcami. Už teraz sa všetci tešia na to jesenné!

Slávnosť Kristovho Tela a Krvi

Sviatočný deň sme začali vo štvrtok - 19. júna 2014 sv. omšou v átriu školy. Po nej sa žiaci I.a II. stupňa obzreli za pomaly sa končiacim šk. rokom. Spomínali na zaujímavé školské podujatia, aktivity, súťaže, projekty i žiacke osobnosti školy, ktoré nás nielen reprezentovali, ale mnohé sú príkladom dobra, pomoci a priateľstva. Moderátorkami príjemného sviatočného predpoludnia boli pani učiteľky Jágerová a Cubjaková.

Fotografovanie tried

Dobrou a milou tradíciou v závere školského roka je spoločné fotografovanie tried. Mladší i starší žiaci spolu so svojimi tr. učiteľkami to už majú za sebou a do albumu školských spomienok pribudne ďalšia nová fotografia a k nej milé žiacke zážitky.