Vitajte v našej škole

Letný pozdrav

Školské triedy ostali prázdne, škola zatvorená...Ale dni a mesiace školských prázdnin nech sú pre Vás, milí žiaci a rodiny, naplnené radosťou, láskou, príjemnou rodinnou blízkosťou, milými zážitkami s babkou a dedkom, výletmi ku vode i do prírody, s dobrou knihou, spoločnými hrami a dobrodružstvami, oddychom, službou i pomocou. Pane, ďakujeme za tieto dni a prosíme, sprevádzaj nás na cestách i doma. Príjemné letné prázdniny praje všetkým spoločenstvo školy...

Čítajte viac

 

Atuálne - OZNAM školskej jedálne pre budúcich prvákov

Milí stravníci! Prihlasovanie na stravu v školskom roku 2020/2021 sa MENÍ. Čítajte viac ...

Čítajte viac

 

Nová Ratolesť je online

Milí žiaci, vážení rodičia, drahí priaznivci časopisu Ratolesť, priblížil sa koniec školského roka a s ním ďalšie číslo nášho školského časopisu. V tomto vydaní sme spojili dve čísla – veľkonočné a koncoročné. Pestré čítanie, rozhovory s..., spomienky na domácu školu, pestré všeličo a naozaj príjemné letné čítanie pre všetkých. Ratolesť, život v škole!

Čítajte viac

 

Zber SABI viečok pokračuje!

Pani asistentka Tothová, ktorá je školskou koordinátorkou obľúbenej aktivity - SABI ZBER, vám pripomína, že Spoločnosť MILK AGRO predĺžila termín až do konca septembra. Vyhodnotenie za školský rok 2019/2020 bude v októbri. Kupujte, zbierajte, počítajte aj počas prázdnin a v septembri nezabudnite doniesť do školy. Dobrú mliečnu chuť!

Čítajte viac

 

V závere školského roka

Škola sa v júni zapĺňala postupne, ale vo svojom finále sa 29. júna detský krik naozaj ozýval do celého mesta. Ďakovná sv. omša na sviatok sv. Petra a Pavla bola prejavom vďaky za celý výnimočný šk. rok. V jej závere sme sa silným potleskom rozlúčili so školským p. kaplánom Paľkom a s. Zuzanou. Veľký kľúč od školského kaplánovania si prevzal nový p. kaplán František. Rozlúčkový program deviatakov patril slovám vďaky a úcty a potom už ukážkam ich talentov v podaní tancov, spevu, veselej scénky i premiéry školskej verzie známej skladby SPOLU. Veru, záverečné dni v škole sa niesli v myšlienke - Sme radi, že sa vidíme. Každý iný, všetci spolu...Ako tie balóny, ktoré v závere programu vyleteli zo školského átria do sveta.

Čítajte viac

 

Triedne fotky sú už v albume

Spoločné triedne fotografovanie, s rúškami aj bez nich, sa po dobrovoľnom nástupe starších žiakov mohlo naozaj začať! Aj keď tomu mnohí doma ešte neverili, dobrá nálada a úsmevy počas fotografovania 24. júna boli toho dôkazom. A najkrajšími dôkazmi sú pekné triedne fotky, s podpismi spolužiakov i tr. učiteľov a možno už aj založené v školskom albume.

Čítajte viac

 

Zajačiky na dvore v ŠKD

Akú veľkú radosť sme mali 19. júna na školskom ihrisku, keď nám doniesol Melanin ocko zajačiky, aby sme sa s nimi mohli pohrať. Deti si mohli zajačika zobrať na ruky alebo len tak si s ním zabehať. Zajačiky boli najprv bojazlivé, ale potom sa osmelili a spriatelili sa s nami. Za zajačiky a milé prekvapenie ďakujú deti zo 6. oddelenia.

Čítajte viac

 

Ďalšie akcie