Vitajte v našej škole

Slniečka na každom kroku

Krásna žltá farba zavítala počas ďalšieho utorka do celej školy. Viaceré odtiene žltej presvietili triedy, chodby, átrium, ihrisko, ba aj zborovňu. Veselé slniečka sa usmievali na každého.

Čítajte viac

 

Škola nám zakvitla

Nielen záhradky sú zakvitnuté, ale aj triedy a chodby našej školy zakvitli počas druhého júnového utorka. Zaodeli sme sa do kvietkovaných šiat, tričiek, nohavíc, ale aj palmových listov alebo folklórneho motívu. Všetko zrazu ožilo a veselo bolo celý deň.

Čítajte viac

 

Poznáme najaktívnejších zberateľov

Aj v školskom roku 2020/2021 sa naša škola zapojila do známej súťaže Recykluj a vyhraj, ktorú vyhlasuje slovenská firma MILK AGRO. Vyrábajú výborné smotanové jogurty, syry a iné mliečne výrobky. Aj napriek pandémii, sa do 18. ročníka zberu hliníkových viečok SABI zapojilo 102 našich žiakov. Súťažili o veľmi hodnotné ceny. Zber trval od 1. februára do 21. mája. Bolo vyzbieraných 37 kg viečok, čo predstavuje na jedného žiaka 54,7 g. V celkovom hodnotení škôl sme obsadili 4. miesto v kategórii A4. Patria do nej školy s počtom žiakov nad 350. Ďakujeme zberateľom, ich rodinám a známym, ktorí pomáhali zbierať a recyklovať. Ceny budú odovzdané na konci školského roka. Všetkým prajeme pevné zdravie, veľa radosti a úspechov aj v ďalšom školskom roku. Čítajte viac ...

Čítajte viac

 

Oslavovali sme

Slávnosť Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi sme oslávili v prvý júnový štvrtok. Tí starší mali slávnostnú sv. omšu v Kostole sv. Gorazda a spoločníkov a mladší v školskom átriu. Školský pán kaplán František sa všetkým prihovoril počas homílie, ale aj v zaujímavej prezentácii. Celý deň sprevádzala sviatočná atmosféra aj krásne slnečné počasie.

Čítajte viac

 

Veselý sprievod

Medzinárodný deň detí začal v našej škole už ráno v školskej kaplnke sv. omšou, ktorú mali na starosti ôsmaci. Oni boli aj hlavnými organizátormi tohto radostného dňa. Spolu s druhákmi ho pripravili pre celú školu. Dievčatá z 8.C sa prihovorili v školskom rozhlase a veselý sprievod z 8.A a 8.B, na čele so školským maskotom a povzbudivým citátom, sa vybral po chodbách školy, aby radostnú náladu, ale aj sladkosť a džús od rodičovskej rady, odovzdal všetkým žiakom aj učiteľom. Ďakujeme, že sme mohli radosť rozdávať, ale aj prijímať...

Čítajte viac

 

Ďalšie akcie