Vitajte v našej škole

Aktuálne

Školské dni sa pre žiakov I. stupňa končia 4. vyučovacou hodinou a pre žiakov II. stupňa 5. vyučovacou hodinou. Patria pracovným činnostiam a aktivitám v triedach. V stredu - 27. júna nás deviataci pozývajú na rozlúčkovú slávnosť, ktorá je naplánovaná v átriu školy v dopoludňajšom čase. Príjemné dni!

Čítajte viac

 

Nové číslo Ratolesti už v ponuke

Kamaráti, kamarátky, obľúbený školský časopis je už pripravený pre všetkých čitateľov. Možno si tam nájdete aj vlastný alebo triedny príspevok, ilustráciu či tajničku. Z pestrého obsahu vyberáme...Anketa, Úspechy školy, Projekty - reportáže, Vetrák, Daniel Hevier u nás v škole, Vlastná tvorba, Deviataci na slovíčko, Napísali sme v písomkách, Oddychové všeličo. Časopis ponúkame za nezmenenú cenu 1,20 eur. Príjemné čítanie!

Čítajte viac

 

Oznam zo školskej jedálne

Milí žiaci a rodičia, obedy z posledných 2 dní pred letnými prázdninami je možné odhlásiť iba do 27.júna 2018 do 14.00 hod. Ďakujeme za porozumenie!

Čítajte viac

 

Na školských výletoch

Júnové dni posledných týždňov patria u nás školským výletom. Rozbehneme a rozcestujeme sa všelijakými smermi a budeme spoznávať krásne miesta východného Slovenska, navštívime hrady, kaštiele, skanzeny aj jaskyne. Nezabudneme ani športovať a pribaliť si chutnú desiatu, pitný režim a dobrú náladu prežiť príjemný čas s triedou. Pane, zverujeme Ti naše cesty a prosíme o ochranu a sprevádzanie...

Čítajte viac

 

Jarné účelové cvičenie na II. stupni

Hurá, ozývalo sa areálom školy 21. júna pri jednotlivých stanovištiach, kde sa žiakom postupne predstavili hasiči, príslušníci mestskej a štátnej polície, záchranári spoločnosti Falck, príslušníci civilnej ochrany a hneď v úvode aj členovia kynologickej jednotky so svojimi štvornohými členmi. Zvuk sirén, studené osvieženie od hasičov a praktické aktivity, do ktorých sa zapojili aj žiaci, nemohli chýbať. Bol to zaujímavý a najmä užitočný deň pre všetkých!

Čítajte viac

 

Z denníka projektu 9P

Ak ste už príliš zvedaví, čo všetko je ukryté za aktivitami a programom našich deviatakov, začítajte sa do krátkych zápiskov jednotlivých dní. Príjemné čítanie a už teraz sme zvedaví na ďalšie správy a zážitky!

Čítajte viac

 

Slávnostné stretnutia víťazov školských súťaží

V polovici júna sa v CVČ Domino zišli víťazi obvodných kôl predmetových olympiád a postupových súťaží žiakov ZŠ. Medzi pozvanými žiakmi, ktorí sa v obvode Košice II umiestnili na 1., 2. a 3. mieste boli aj naši úspešní reprezentanti. O deň skôr - 12.júna sprevádzala s. Zuzana olympionikov Terezku Máriu Turčekovú a Michala Grešša na stretnutí víťazov krajských kôl predmetových súťaží, ktoré sa konalo v Južane v Košiciach. Diplomy a knižné poukážky určite potešili a rovnako aj naše poďakovanie za statočnú, vytrvalú prípravu a úspešné súťaženie. Gratulujeme! Galériu úspešných reprezentantov nájdete v záložke O škole - Úspechy školy.

Čítajte viac

 

Módne utorky sa nám páčia

Ale pekne po poriadku...deň vopred, teda v pondelok, sa v školskom rozhlase oznámi módny štýl alebo farba oblečenia, ktoré nás naladia na utorok. Už na rannej sv. omši v školskej kaplnke sa to hemží farebne a najmä vkusne! Doteraz sme stihli PRÚŽKOVANÉ a BODKOVANÉ ladenie a naposledy MODRÝ a RUŽOVÝ utorok. Aj takto sa pripájame k módnej myšlienke príjemného, moderného a najmä vhodného a slušného oblečenia, ktoré patrí nielen do školy!

Čítajte viac

 

Projekt 9P v plnom prúde

Deviataci 1. júna začali aktivity, ktoré im naplánovali pani učiteľky triedne v rámci PROJEKTU 9P a rozvíjajú ich postoje, zručnosti a záujmy v duchovnej, odbornej i zábavnej oblasti. V júni bude pre nich školský život naozaj zaujímavý. Postupne vám prinesieme informácie o tom, kde boli, s kým sa stretli, akú prednášku so zaujímavým hosťom zažili. Všetkým prajeme krásne spoločné dni naplnené Bohom, radosťou, zážitkami a spomienkami, ktoré im zostanú navždy - Čítajte viac ...

Čítajte viac

 

Ďalšie akcie