Prváci a siedmaci boli na lyžiarskych svahoch

V týždni od 14. do 18. januára vymenili naši prváčikovia a siedmaci školské povinnosti za športové povinnosti, presnejšie inštrukcie a všetko, čo patrí k lyžiarskym kurzom. Na prváčikov čakali každý deň svahy športového strediska na Jahodnej. Popoludní si už oddýchli v ŠKD a doma určite vyrozprávali zážitky a novinky zo svahu. Výprava 7.C si to nasmerovala do Levočskej doliny, kde ich v rezorte čakali super inštruktori, krásna zimná krajina a vo voľnom čase bohatý program so spolužiakmi a pedagógmi. V poslednom januárovom týždni levočské svahy brázdili žiaci 7.B triedy spolu s tr. pani učiteľkou a p. asistentkou Tóthovou. Vedúcim oboch výprav bol p.uč. Vaško. Prežili tam pekné zimné dni a v batohoch si domov doniesli aj kopec veselých zážitkov!