Fašiangová NOC OSKAROV

Popoludňajší 30. január ostane ešte dlho v pekných spomienkach všetkých žiakov II. stupňa a pedagógov, ktorí prijali pozvanie deviatakov a ich tr. učiteliek zažiť fašiangovú zábavu v OSCAROVOM štýle. Krásne šaty, zladené doplnky u dievčat a motýliky, kravaty všelijakých farieb u chlapcov ich zmenili na nepoznanie a najmä atmosféra galantnosti,spoločenského správania a kultúry. K tomu ešte pridáme červený koberec pri vstupe, decentnú výzdobu telocvične dozlata, sochy Oscarov pri pódiu, nápaditú foto šatňu a bohatú tombolu, bufet, súťaž triednych videí so slávnostným vyhlásením výsledkov v bronzovom-striebornom-zlatom pásme a veselú tancovačku v réžii DJ Juraja, nášho bývalého žiaka. Týždne príprav, milí deviataci, stáli za to a Oscarové popoludnie sa vydarilo a prítomným na parkete veľmi páčilo!