FAŠIANGOVÁ diskotéka

Čas karnevalov a fašiangových tancovačiek je už v plnom prúde a došiel aj k nám do školy. Fašiangová diskotéka v MEXIKO štýle, ktorú mali v réžii deviataci, sa 13. februára naozaj vydarila. Veľká telocvičňa bola tanečným parketom, nechýbala bohatá tombola a chutný bufet. Učitelia aj žiaci si dali záležať na outfite. Vyhlásená SOMBRERO súťaž spoznala víťazné triedne kolektívy. Naozaj boli nádherné. Porota odmenila za snahu všetkých a prvenstvo si odniesla 8.B, z druhej priečky sa tešila 6.C a tretí skončili žiaci z 5.B. Bol to opäť vydarený ďalší ročník fašiangovej zábavy. Ďakujeme organizátorom a už teraz sa tešíme na budúci rok. Ktovie, v akom štýle a rytme.

Do budúceho štvrtka si nachystajte oblečenie a doplnky v Mexiko štýle. Dlhé sukne, farebné šatky, pončá, klobúky, košele, tričká  s motívom paliem, papagájov. Myslite na to, aby to bolo slušné a vhodné.

A ešte súťažná ponuka pre triedy – popremýšľajte spoločne, navrhnite, vystrihnite a vyzdobte typický klobúk mexických tanečníkov – sombrero. Môže byť vo forme 3D alebo vystrihnutý z výkresu plošne. Fantázii  sa medze nekladú. Termín návrhov je do budúcej stredy popoludní. Nezávislá módna porota ocení  návrhy a triedy čaká prekvapenie!