Duchovná obnova 7. B

V termíne 22. - 24.októbra, sme sa my, žiaci 7. B, spolu s pánom kaplánom Marcelom a p. uč. Bačinskou, našou triednou, zúčastnili na duchovnej obnove zameranej na utuženie spoločenstva triedy a na prekonanie zložitého obdobia - puberta, ktoré teraz prežívame.

O strechu nad hlavou a stravu sa postaral spolužiak Matej, pretože jeho rodina má v Slovenskom raji penzión. Program sme začali v piatok príhovorom pána kaplána na tému Kamarátstvo, po príhovore nasledoval film.

Druhý deň bol veľmi akčný. Začal túrou roklinou Stredné piecky, počas ktorej bola možnosť svätej spovede, večer pokračoval sv. omšou a prednáškou na tému Puberta.

Duchovnú obnovu sme ukončili nedeľnou sv. omšou.

Ďakujeme pani učiteľke triednej aj pánu kaplánovi za čas, ktorý nám venovali a zahŕňame ich do svojich modlitieb.