Slávnostné ukončenie šk. roka 2010/2011

Záver školského roka bol naozaj veľkolepý. Začal sa slávnostnou svätou omšou v školskom átriu, ktorú celebroval emeritný arcibiskup Mons. Alojz Tkáč. Pozvanie prijali aj duchovní otcovia, ktorí učia náboženstvo v našej škole a, samozrejme, školský kaplán Marcel Puškáš.

Povzbudivé slová a cenné rady na prázdniny od otca arcibiskupa boli veľmi srdečné a naplnené láskou a starostlivosťou o nás. Aby prázdniny neboli len prázdne dni, aby sme boli k sebe ohľaduplní, pozorní na cestách aj pri vode a nezabudli na to, že sme Božie deti.

Po svätej omši nasledovali poďakovania zo strany deviatakov, rodičov aj pani riaditeľky. Slávnostnú atmosféru vytvorili aj deviataci svojím spevom počas celej sv. omše. Nakoniec sa všetci žiaci so svojimi triednymi učiteľmi rozišli do tried, aby si prevzali vysvedčenie, výsledok svojej práce.

Vďaka Ti, Pane, za všetko, čo si nám ponúkol počas celého školského roka!