Rozlúčka s deviatakmi

Posledné júnové dni patria nielen rozlúčke so školským rokom, ale aj rozlúčke s našimi deviatakmi. Tak, ako sa niečo krásne začalo pred deviatimi rokmi, tak musí pokračovať v rozkvete a rozlete ďalej. Iste to potvrdili nielen v poslednom ročníku, ale aj v utorok 28. júna 2011 počas krásnej rozlúčkovej slávnosti.

Slávnostný podvečer sa začal sv. omšou v školskej kaplnke, ktorú slúžil p. kaplán Marcel. Jeho slová spomienok i prianí vyvolali úsmev i slzy dojatia u žiakov, ich rodičov i učiteľov.

Rozlúčkový večierok sa začal úvodným programom, príhovorom, ďakovnými slovami. Sála v Spoločenskom pavilóne Ferrocentrum sa potom rýchlo premenila na tanečný parket, na ktorom už nechýbali deviataci - tanečníci, aby všetkým prítomným pedagógom a rodičom predviedli tanečné kroky a zostavy, ktoré sa naučili v našej tanečnej škole. Chýbať nemohlo slávnostné dekórovanie naj... párov a hlasovanie učiteľského publika a silný potlesk s aplauzom!

Po tanečnom vystúpení to s programom a zábavou poriadne roztočili - krásny sólo spev, moderné tanečnice, milá paródia s triednymi p. učiteľkami a záverečná pieseň Zbohom buď...

Tanečný parket a celý večer už potom patrili tancu, príjemnej zábave.

Milí deviataci, absolventi, na novej životnej ceste Vám prajeme veľa múdrosti, zodpovednosti, pokoja, odvahy svedčiť o živej viere a láske!