Správa zo školských pretekov v orientačnom behu

Bežkyne z našej školy Antónia Šofranková, Monika Smolková a Zuzana Smolková spolu s vedúcou školského družstva Ing. Šofrankovou a Antonom Onderom, vedúcim školského družstva GTA, sa 30.septembra 2011 zúčastnili školských pretekov 3. a 4. kola Ligy školských družstiev v orientačnom behu.Konali sa v Bratislave na Kamzíku. V pretekoch si počínali veľmi dobre. Čítajte ďalej!

V súťaži jednotlivcov získala  Antónia Šofranková 3. miesto z 33 štartujúcich žiačok.

V súťaži hliadok  bolo družstvo bežkýň tretie.

A do tretice-tretiu priečku obsadili naše športovkyne v súťaži družstiev (tri jednotlivkyne + hliadky) !
  Okrem toho sa súťažiace druhý deň zúčastnili verejných celoslovenských pretekov v Záhorskej Bystrici. V náročnej kategórii žiačok do 14 rokov Šofranková vynechala jednu kontrolu, preto nebola klasifikovaná. V náborovej kategórii Karpatová obsadila 2. miesto a Smolková tretiu priečku.
  Finále Ligy školských družstiev bude 21.októbra 2011 v Banskej Bystrici.

Blahoželáme a prajeme rýchle nohy!