Deň sukní a košieľ

Projekt Deň sukní a košieľ sa nám zapáčil natoľko, že aj v tomto roku sme sa doň zapojili. 19. október bol v našej škole tak trochu slávnostný.

Sukne boli rôznych farieb, dĺžok aj materiálov a košele od výmyslu sveta - slávnostné, športové, vzorované, ale aj jednofarebné. Triedne kolektívy v 100 % oblečení aj tentokrát  neodišli naprázdno. Obyčajný deň sa zrazu stal slávnostným. Pani učiteľky tiež nezabudli na sukne a páni učitelia na košele.

Projekt je zameraný na výchovu ku vkusnému obliekaniu dievčat aj chlapcov a tento rok je to už jeho šiesty ročník. V tomto školskom roku nás čakajú ešte dva takéto dni. A s projektom sú spojené mnohé ďalšie sprievodné aktivity, o ktorých vás budeme včas informovať. Máte sa naozaj na čo tešiť.