Nemlč! Počaté deti potrebujú tvoj hlas!

Aj takéto silné slová a heslá ste mohli vidieť na transparentoch, ktoré niesli mladí ľudia a otcovia rodín počas modlitbového pochodu k nemocnici na Rastislavovej ul. v Košiciach vo štvrtok 3. novembra 2011. Tomu predchádzala sv. omša za život, ktorú slúžil Mons. Bernard Bober v Kostole Kráľovnej pokoja.

V sprievode ste mohli vidieť aj mnohých našich žiakov, najmä z vyšších ročníkov, mnohých pedagógov,  zamestnancov školy, absolventov našej školy a mnohé rodiny našej školy.

Každá zapálená sviečka, ktorú sme po modlitbe sv. ruženca položili pod okná pôrodníckeho oddelenia, symbolizuje vďaku za každé počaté dieťa.

Povzbudzujme a podporujme sa v ohlasovaní duchovných názorov a postojov, v konaní dobra!

Kto mlčí pri páchaní zločinu, schvaľuje zločin! Preto NEMLČ!