Príklady dobrej praxe

19. januára 2012 sa v budove Technickej univerzity v Košiciach uskutočnila prezentácia úspešných projektov škôl z regiónu východného Slovenska finančne podporených zo štrukturálnych fondov EU. Prezentované projekty nazvali „Príklady dobrej praxe“.

Na prezentáciu boli vybrané štyri projekty zo základných a štyri zo stredných škôl. Projekt našej školy – „Učíme sa pre život“ prezentovala PaedDr. Mária Čačková, riaditeľka školy a Ing. Terézia Hrebeňárová, zástupkyňa pre nižšie sekundárne vzdelávanie.
Autorov úspešných projektov privítal štátny tajomník Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR, Jaroslav Ivančo a generálna riaditeľka Agentúry MŠVVaŠ, Alexandra Drgová. Bolo to po prvýkrát, čo takto ukázali ľuďom úspešné projekty.
Všetkým zúčastneným školám boli udelené ocenenia. Samozrejme, aj tej našej, z čoho máme veľkú radosť.