Hurá, videokamera je naša!

Na hodinách anglického jazyka v triedach 8. B a 8. A sa žiaci spolu s pani učiteľkou Kručanicovou rozhodli zúčastniť projektu Engage 2nd Competition, ktorý organizoval Oxford University Press. Nebol to obyčajný projekt, ale súťaž o videokameru.

Kristínka Šeligová z 8. B nám takto predstavila projekt: Chceli sme sa čo najlepšie obohatiť o nové poznatky v anglickom jazyku a tento projekt bol jednou z príležitostí, ako spraviť pre naše „anglické znalosti“ niečo naviac. Témou bola KOMUNIKÁCIA. My sme sa zamerali na komunikáciu v našej škole – medzi žiakmi, učiteľmi alebo ostatnými pracovníkmi. Pripravili sme si rozhovory, dráma scénky, natočili videá. Spolužiak Paľo Tóth sa postaral o technickú stránku, za čo mu patrí veľká vďaka.
Onedlho do školy prišiel list, v ktorom sa písalo, že náš projekt, zastupujúci Slovensko, sa dostal medzi šiestich výhercov – Rusko, Brazília, Ukrajina, Španielsko, Argentína. Momentálne sa už veľmi tešíme z novej videokamery. Ďakujeme pani učiteľke za veľkú pomoc pri tvorení projektu!