Hádzanárky, do toho!

Športová aréna susediaca s našou školou privítala v utorok 27. marca 2012 mladé hádzanárky zo štyroch košických škôl. Hoci naše hráčky zakúsili víťazstvá aj prehry, nevzdávali to a úspešné 3. miesto potešilo trénera i nás všetkých.

Po úvodnej rozcvičke nám rozhodca pripomenul pravidlá hry. Prvý zápas sme hrali s družstvom zo ZŠ na Janigovej ul. a skončil našou tesnou prehrou. V druhom zápase sme sa postavili proti výborným hráčkam zo susednej školy. Neverili sme, že vyhráme, ale nevzdávali sa! Posledné športové súperenie bolo so žiačkami zo ZŠ na Čordákovej ul., medzi ktorými boli aj kamarátky z lyžiarskeho. Obstáli sme dobre a bronzová priečka bola naša.

Potešil nás pekný pohár, diplom a chutný obed v školskej jedálni. Tešíme sa  na májový zápas ZOBER LOPTU , NIE DROGY.

Alenka, Maja, Patrícia – 7.A