Hokejové majstrovstvá aj na našej škole

Majstrovstvami sveta v hokeji 2012 žijú aj naši žiaci a učitelia. Jeden z rozhodujúcich zápasov sa hral aj vo štvrtok - 17. mája 2012, kedy sa naši hokejisti postavili voči súperom z Kanady. Priamy prenos z tohto súperenia sa sledoval aj v škole. Fanúšikovia, čítajte viac!

Po duchovnej púti a chutnom obede sa partia fanúšikov stretla v VI.A triede a za silnej podpory verila v naše víťazstvo.

Potlesky a krik pri každom góle sa ozývali po celej škole a za krátky čas sa trieda zaplnila vernými fanúšikmi.

Slovenskí hokejisti nesklamali, a tak sme si na konci zápasu mohli zaspievať slovenskú hymnu.

V tento deň nám pomohol aj sv. Ondrej, ktorého relikvie sme si uctili a putovali k nemu dopoludnia a počas celého zápasu ho neúnavne prosili o pomoc a ochranu. Ďakujeme, sv. Ondrej!

Pozor, nezabudnite povzbudzovať ďalej a veriť nášmu tímu!