Futbalový turnaj v školskom klube detí

Len čo slniečko vystrčilo svoje lúče, už sa deti v popoludňajšom školskom klube začali pripravovať na každoročný futbalový turnaj. Keďže tohto školského roku do 1. ročníka nastúpilo oveľa menej chlapcov ako dievčat, futbalový turnaj pre 1.ročník bol ohrozený.

Avšak kto neverí, že aj dievčatá vedia hrať futbal, mohol sa prísť pozrieť na školské ihrisko 21.mája o 14.00. Vo futbale si zmerali sily deti 1. ročníka. Zvíťazilo družstvo z 1.C triedy pod vedením Šimona Sabolčíka.
V ten istý deň si merali sily aj tretiaci a niektorým chlapcom museli prísť na pomoc dievčatá. Víťazom tretieho ročníka sa stalo družstvo z 3.C pod vedením Miška Kaňucha.
Druháci hrali futbal až o týždeň neskôr, pretože boli v škole v prírode, kde istotne trénovali. Aj im pomáhali dievčatá a víťazstvo si odnieslo družstvo z 2.A triedy pod vedením Mirka Ivana.
Vyhodnotenie celého turnaja sa konalo 31.mája, kde všetci hráči dostali diplomy a ceny.

Športu zdar!

1. ročník 2. ročník 3. ročník
1. miesto 1.C trieda 2.A trieda 3.C trieda
2. miesto 1.B trieda 2.B trieda 3.B trieda
3. miesto 1.D trieda 2.C trieda 3.A trieda
4. miesto 1.A trieda

Fotografie z tejto akcie si môžete pozrieť vo FOTOGALÉRII.