Klubová Olympiáda

Po roku sme sa opäť všetci zišli na našej Klubovej Olympiáde. Deti sa na ňu veľmi tešili a nadšene sa pripravovali vo svojich oddeleniach na jednotlivé športové disciplíny. Vybrali sme tri základné disciplíny a to beh na krátku trať, skok z miesta a hod kriketovou loptičkou.

Svoje sily si deti zmerali najprv medzi svojimi kamarátmi v oddeleniach. Víťazi v jednotlivých disciplínach potom postúpili do hlavného klubového kola. Trochu sme vycibrili techniku jednotlivých disciplín a išlo sa na to.
      Konečne  nadišiel dlho očakávaný deň Klubovej Olympiády,  presne 27. 9.2012.
 Bol pekný slnečný deň a slniečko sa akoby tešilo s nami. Spoločne sme nastúpili a zaspievali si pesničku na posilnenie odvahy. Teraz sa každý sústredil na svoju disciplínu. Spolužiaci sa svorne združili  okolo hlavných dejísk a nadšene povzbudzovali svojich spolužiakov. Súperenie a povzbudzovanie nemalo konca kraja. Všetky deti vložili skutočne všetko, aby ukázali svoje schopnosti. Aj keď víťazom nemôže byť každý, predsa patrí všetkým velikánska pochvala a odmena za bojovnosť, vytrvalosť a odvahu.
        Celkové vyhodnotenie sa konalo 3.10.2011. Prebiehalo v príjemnom a radostnom prostredí všetkých detí, ktoré silným potleskom vyjadrili svoje uznanie víťazom. Nechýbali ani diplomy či malá pozornosť.
       Myslím , že všetci odchádzali povzbudení na tele i na duchu. Táto Klubová Olympiáda nielenže ukázala úžasné športové výkony našich detí, ale aj celkovo utužila kolektív a spoločenstvo detí v školskom klube.