„... a Slovo bolo u Boha...“

Krajské kolo súťaže v prednese náboženskej poézie a prózy „...a Slovo bolo u Boha...“ aj v tomto školskom roku sa konalo v Humennom 23. novembra 2012. Našu školu reprezentovali šiesti žiaci, ktorých sprevádzala p. uč. Cubjaková.

Základné školy súťažili spolu s osemročnými gymnáziami v troch kategóriách a porota to naozaj nemala ľahké. Najmladších z našej školy reprezentovali Miška Sokolová zo 4.A (poézia) a Lukáško Majoroš zo 4.C (próza). V druhej kategórii mala prózu Lenka Gočíková zo 6.C a Dávid Kardoš z 5. B poéziu (na tejto súťaži bol prvýkrát) a doniesol si domov 2. miesto. Tretiu kategóriu reprezentovali už skúsené recitátorky z 8.B – Lucia Jakubíková (poézia) a Sára Sabolová (próza). Obidve si vyrecitovali umiestnenia. Sára 3. miesto a Lucka 1. miesto.

Všetkým recitátorom ďakujme za reprezentáciu školy a srdečne blahoželáme.