V pôste

Aj tohtoročné pôstne aktivity nás pozývali prežiť pôst duchovne, posilnili našu vieru, silu spoločenstva... Aké boli? Prečítajte si v ďalšej časti.

Pôst 2013 - aktivity:

- účasť na sv. omši - p. kaplán Marcel sa  osobitne v pôste zastaví pri častiach Apoštolského vyznania viery (utorok, štvrtok - 7.20 hod.)

- krížové cesty - v školskej kaplnke - streda o 7.30 hod. v sprievode žiakov podľa jednotlivých ročníkov

- Korunka k Božiemu milosrdenstvu - piatok o 7.45 hod. v školskej kaplnke

- Tehlička pre deti ulice - zbierka na podporu saleziánskych misijných diel pre deti ulice (čítajte v osobitnej časti)

- pôstne zamyslenia - knižka denných myšlienok pre žiakov a pedagógov, zamestnancov školy.