Projekt Ľubomír Feldek v 3.B

A bolo to tu! V marci – Mesiaci knihy - sa žiaci 3.B spolu s pani učiteľkou rozhodli, že každý z nich prečíta jednu knihu od známeho slovenského spisovateľa Ľubomíra Feldeka.

Na konci mesiaca sme si všetci doniesli obľúbenú knihu do školy, porozprávali, čo sa nám najviac páčilo, aké postavy tam vystupovali, kde sa dej odohrával, ktorá časť knihy bola najzaujímavejšia a najzábavnejšia, pretože Ľubomír Feldek nás svojimi knihami neprestáva zabávať.    Spoločne sme vytvorili myšlienkovú mapu, na ktorú, keď sa pozrieme,  vždy si spomenieme na to, o čom sa v knihách píše.

Deň bol tvorivý a pestrý! A hoci je už apríl, znova sme sa rozhodli, že si prečítame ďalšiu knihu. Tentoraz sme si zvolili dvoch autorov – Gabrielu Futoovú a Tomáša Janovica.

čitatelia z 3.B so svojou p. učiteľkou