Návšteva ZOO

V sobotu-11. mája 2013 sme ukončili krúžok pohybových hier pre žiakov I. stupňa výletom do ZOO. Zaslúžili si ho všetci športovci, ktorí si na krúžku vždy dobre zacvičili, zahrali rôzne športové hry a oddýchli od učenia. Super deň sa mohol začať!

Pri vchode nás privítali zvieratá minulých čias, dinosaury. Neboli skutočné, mali sme šťastie na ich výstavu.

Veľmi nás potešili pávy, ktoré boli voľne pustené a poskakovali medzi nami. Zaujali nás aj dikobrazy, levice, tiger aj medvede, zebry, ktoré sme mohli pohladkať, pštros i opice. Asi najviac sa nám páčilo kŕmenie vlkov. Unavení a slnkom vyčerpaní sme zakotvili na preliezačkách, najedli sa, posilnili dobrotami a s krásnymi zážitkami sme sa pobrali domov.

Ďakujeme p. učiteľkám-vedúcim krúžku za prípravu tejto akcie a super deň!

Druháci: Sárka, Zuzka a Marek