Plavci štvrtáci

Zaujímavý týždeň od 20. do 24. mája 2013 prežili naši štvrtáci vo Vyšných Ružbachoch s p. uč. Smoleňovou, p. uč. Rohaľovou, p. vych. Pavúkovou a s pánom kaplánom Marcelom. Netradičná škola v prírode spojená s plaveckým výcvikom sa vydarila na výbornú. Ich pocity a zážitky hovoria za všetko.

„V škole v prírode sa mi najviac páčila diskotéka. Hrali sme tam hry a tancovali sme na super pesničky. Páčila sa mi aj preto, že bola pri ohni. Veľmi sa mi páčila aj nočná hra, keď sme mali ísť sami do ubytovne. Hlavne to, že som sa nestratila a trafila som tam. Páčilo sa mi, ako sme chodili plávať a robili sme saltá s pánom kaplánom. A tiež sa mi páčilo, že som bola ubytovaná na super izbe, z ktorej by sa niekedy dal spraviť strašidelný dom. Škola v prírode bola úplne super!“ (Veronika Klemová, 4. C)

„Najviac sa mi páčila diskotéka pri ohni. Dobrý bol aj výlet na hrad. Veľmi sa mi páčili hradby a veže. Bol to super zážitok!“ (Marek Majerník, 4. C)

„V škole v prírode sa mi veľmi páčilo. Mal som jednu výhodu. Moja mamka bola ako zdravotníčka. Mohol som za ňou hocikedy prísť. Každý deň sme mali plávanie. Bolo to dobré. Boli sme aj na Ľubovnianskom hrade. Bolo to perfektné. Vo štvrtok sme boli pozrieť sochy. Boli krásne. Dúfam, že tam ešte niekedy pôjdeme.“ (Samuel Magda, 4. C)