Slávnostné hodnotenie školského roka 2012/2013

Predposledný deň školského roka – 27. júna 2013 sme strávili v slávnostnom duchu. Bol to tiež Marcelov deň, kedy sme sa s ním lúčili. Začali sme sv. omšou v átriu, ktorú slúžil pán kaplán Marcel. Túto sv. omšu krásne sprevádzal náš zbor Ratolesť. Potom nás už čakal čas hodnotenia, potlesku, tanca i zábavy.

Po sv. omši sme pánu kaplánovi Marcelovi odovzdali darček od nás všetkých. Knihu, ktorú každý obohatil tým, čo by chcel Marcelovi odkázať. Z týchto našich ,,poznámok“ vzniklo dielo, ktoré   nenapíše nikto iný. Pre Marcela sme takto spoločne vytvorili to najkrajšie umelecké dielo na celom svete

Po slzičkách, ktoré nám stiekli po lícach, sme sa preladili do veselšej nôty. Začalo sa oceňovanie, na ktoré sa určite každý veľmi tešil. V napätí sme očakávali, kto z nás bude nejakým spôsobom ocenený. Tento rok sa však pani učiteľky rozhodli oceniť tých, ktorí boli úspešní v súťažiach, no neumiestnili sa. A nebolo nás málo. Striedali sme sa na pódiu a na tvári sa nám rozžiaril úsmev. V čom sme ale boli ocenení? Rôzne súťaže, olympiády, pomoc v kaplnke, pomoc pánu školníkovi...

Toto dopoludnie sme obohatili aj my, deviataci, svojím swingovým tancom, choreografiou ,,Nohy“ v podaní chlapcov alebo  piesňami chlapcov a ich hudobnej skupiny

Po krásnom doobedí sme ukončili program a išli sme sa domov pripraviť na posledný deň v škole.