Na PRO-LIFE aktivitách

Sprievodné aktivity Národného pochodu za život zasiahli aj život v škole. Modlitbou Novény za život sme začínali pracovné dni v celom týždni a osobnou účasťou, najmä žiakov II. stupňa a pedagógov, podporili pro-life aktivity - čítajte viac!

Už v utorok - 17. septembra 2013 sa početná skupina žiakov II. stupňa spolu s p. uč. Snopkovou, s. Zuzanou, p. uč. Pustaiovou a p. asistentkami Solárovou a Tóthovou vybrali na Modlitbový apel pred Novou nemocnicou v Košiciach. Pridal sa k nám aj p. kaplán Janko Dolný. Spolu s prítomnými sme sa v areáli nemocnice modlili bolestný ruženec a Korunku Božieho Milosrdenstva  za všetky nenarodené deti. Videli sme, že mnohí okoloidúci sa v tichosti modlili s nami. Bol to pre nás silný zážitok.

Vo štvrtok - 19. septembra 2013 so začiatkom o 14.00 hod. sme pozdĺž komunikácií na Moldavskej ceste vytvorili  živú pro-life reťaz. Spoločne sme chceli mobilizovať cestujúcich, pracujúcich i študentov z blízkych stredných škôl.

Ďakujeme, Pane, za sprevádzanie a odvahu svedčiť o živej viere!