Štvrtáci v škole v prírode

V dňoch 14.-18.októbra 2013 sa žiaci 4.ročníka zúčastnili školy v prírode v Drienici. Počas tohto pobytu sa zdokonaľovali v plávaní, obdivovali krásy prírody a posilňovali triedne i medzitriedne kamarátstva. O tom, ako sa im páčilo, napísali.....

Táto škola v prírode bola super. Každý deň sme mali plavecký výcvik a každý večer program. Prvý večer – diskotéka, druhý večer – nočná hra, tretí večer – krásny film o Ramone, štvrtý večer – opekačka a vyhodnotenie celej školy v prírode. Dopoludnia a popoludní sme okrem toho mali rôzne súťaže a hry. Bolo tam výborne.

Natália Šoltýsová

V škole v prírode sme mali super ubytko – samostatné izby s WC a sprchou. Počas celého týždňa bol super program a hlavne nočná hra, ktorá bola úžasná. Bola to proste najlepšia škola v prírode na svete. A ja ďakujem pani učiteľkám, že nám urobili takú super ŠvP.

Patrícia Lisyová

Najviac sa mi páčila nočná hra, keď sa spustil alarm, pretože v zakódovanej miestnosti prebehla myška. A, samozrejme, postavy v nočnej hre – biela pani, Angličania a strašidlo. Do takejto školy v prírode by som chcel ísť ešte raz.

Adam Sloboda