Súťažili ste s nami - myslite EKOlogicky

Ďakujeme všetkým horlivým žiakom, rodičom, podporovateľom, pedagógom, ktorí nám pomohli zvýšiť šancu uspieť v celoslovenskej súťaži Ekohra a vyhrať nové multifunkčné školské ihrisko! Osobitná vďaka patrí kolektívom 7.C a s. Zuzane a 8.C spolu s p.uč. Paraličovou. Spoločne zastrešovali zber fliaš, odvoz a celú organizáciu v predajni Lidl, štatistické práce a aktuálne správy do tried i školského rozhlasu. Súťaž ide do finále - ideme ďalej!

Čo sme robili a čo môžeme vyhrať?

Našou úlohou bolo zbierať prázdne PET fľaše z akýchkoľvek nápojov, ktoré nemohli byť zlisované ani  iným spôsobom výrazne zdeformované. Fľaše sme mohli  priniesť do školy, alebo ich priamo dať do automatu na výkup vratných obalov v obchode Lidl. Automat po odovzdaní PET fliaš vydal  potvrdenie, na ktorom bol dátum a počet (len PET!) fliaš.

Výhry v súťaži:

1. miesto: multifunkčné športové ihrisko v hodnote 80 000 €

2. miesto: multifunkčné športové ihrisko v hodnote 55 000 €

3. miesto: multifunkčné športové ihrisko v hodnote 35 000 €

4. - 7. miesto: rekonštrukcia už existujúcich plôch určených na športové účely vo vlastníctve resp. v nájme, alebo v oprávnenej držbe danej školy v hodnote 10 000 €, prípadne športové pomôcky v rovnakej hodnote.

Spoločne súťažíme o nové ihrisko!

Súťažíme o nové ihrisko!

Dnes, 17.2.2014, sa začala veľká súťaž EKOHRA. Súťažíme aj my a prosíme o pomoc všetkých našich terajších aj bývalých žiakov, rodičov, starých rodičov, sympatizantov...

Čo a ako môžeme vyhrať?

Našou úlohou je zbierať prázdne PET fľaše z akýchkoľvek nápojov, ktoré nesmú byť zlisované ani  iným spôsobom výrazne zdeformované. Fľaše môžeme priniesť do školy, alebo ich priamo dať do automatu na výkup vratných obalov v obchode Lidl. Automat po odovzdaní PET fliaš vydá potvrdenie, na ktorom je dátum a počet (len PET!) fliaš.

Výhry v súťaži:

1. miesto: multifunkčné športové ihrisko v hodnote 80 000 €