Finále súťaže - Ukáž, čo vieš

Dňa 25. februára 2014 sa uskutočnilo finále celomestskej súťaže Ukáž, čo vieš. Naša škola doň vstupovala z pozície víťaza predchádzajúcich 3 kôl. A úspešné bolo aj finále v CVČ Domino. Družstvu mladších žiakov blahoželáme k 1. miestu!

Tentokrát sa súťažilo vonku, v okolí CVČ Domino na Popradskej ulici. Deti museli ukázať nielen vedomosti, ale aj rýchlosť a postreh pri riešení jednotlivých úloh. Napriek malým zaváhaniam naše družstvo zaslúžene skončilo na 1. mieste.

A tu sú opäť mená tých, ktorí nás od jesene výborne reprezentovali: Terezka Panocová zo 4. C, Paťa Lisyová, Terezka Turčeková, Sophia Sedláková, Lukáš Bender zo 4. B a Tomáš Fečko z 3. A.

Ďakujeme všetkým, ktorí nám s prípravou na súťaž pomohli – učiteľom, rodičom a ostatným, ktorí na nás mysleli.

p. uč. Fabianová