V pôstnom období

Pôstne obdobie bolo na pôde školy spojené so spoločnými aktivitami a ich duchovným prežívaním. Ďakujeme, Pane, za tento čas, chvíle stíšenia, príležitosti sprevádzať Ťa a byť bližšie pri Tebe! Zaspomínajte si spolu s nami - čítajte viac.

Aktivity:

Účasť na sv. omši – téma – Bolesti a radosti Panny Márie (utorok a štvrtok o 7.20 hod. v školskej kaplnke)

Krížové cesty – spoločná služba ročníkov a ich úvahy  (streda o 7.30 hod. v školskej kaplnke)

Tehlička pre deti ulice – centrum Kala-Kala, chlapci Angoly

Pôstne zamyslenia myšlienky svätého otca Františka na pôstne obdobie (ranné prenosy prostredníctvom školského rozhlasu)