Slávik Slovenska 2014

Tento rok sa konal už XXIV. ročník súťaže Slávik Slovenska 2014. Hlavnou organizátorkou tejto súťaže v speve ľudových piesní na našej škole je p. uč. Križalkovičová. 10. apríla 2014 pripravila milú slávnosť pre všetkých, ktorí majú radi folklór.

Školské kolo súťaže Slávik Slovenska 2014 moderovala Sárka Lakatošová z 3.A triedy. Žiaci spievali v dvoch vekových kategóriách, pričom každá mala svojho víťaza. Ten bude ďalej reprezentovať našu školu v okresnom kole Slávik 2014, ktoré sa uskutoční 16. mája 2014.

V 1. kategórii (1.-3.roč.) sa umiestnili: 1. miesto: Ela Štecová. 2.C

2. miesto: Miriam Labaničová, 3.A

3. miesto: Martin Zajak, 3.C

V 2. kategórii (4.-6.roč.) sa umiestnili: 1. miesto: Barbora Horváthová, 6.B

2. miesto: Rebecca Vinterová, 6.B

3. miesto: Kristína Remáčová, 6.B

Víťazi a všetci zúčastnení si odniesli pekné ceny a verím, že i krásne spomienky, čo aj hneď preukázali v záverečných spoločných piesňach, ktoré zaspievali od srdca a s úsmevom na tvári a práve o to ide – byť šťastný a rozdávať radosť druhým.