KomPrax

Do projektu KomPrax sa zapojili aj niekoľkí žiaci z 9.B, aby sa naučili, ako organizovať malé projekty. Podkutí vedomosťami zorganizovali podujatia pre triedu aj pre mladších spolužiakov. No nezabudli ani na zveľadenie svojej triedy, z ktorej v júni odchádzajú a na úpravu ihriska pre všetkých žiakov. A o aké aktivity išlo?

Spoznávanie prírody

Miniprojekt, ktorý pripravila Lucia, bol pre celú triedu. Zábava striedala relax. Navštívili ZOO v Kavečanoch, adrenalín nechýbal na Tarzanii na Alpinke a zaujímavá bola aj opekačka. Sprevádzala ich p. uč. triedna a pán kaplán Paľko.

Floorballový turnaj

Chlapci z 9.B a ôsmaci sa tešili z floorballového turnaja, ktorý pre nich pripravil Braňo. Samozrejme, s povzbudzovaním dievčat by to nebolo ono. Chlapci sa na zápasy dôkladne pripravili a konečná odmena naozaj stála za to. 1. miesto si odniesla 8.B, 2. miesto patrilo tímu 9.Bb a zaslúžené 3. miesto chlapcom z 8.A. Najlepším strelcom turnaja sa stal Tomáš Benko z 8.A s počtom gólov 19 a najlepším brankárom Miroslav Kunc z 8.B. Pán učiteľ Švec s Braňom sa ujali rozhodcovskej píšťalky.