Futbalový turnaj

22. mája sa na školskom ihrisku uskutočnil klubový futbalový turnaj medzi jednotlivými ročníkmi v ŠKD. Počasie nám prialo a futbal bol do poslednej chvíle veľmi napínavý. Spolužiaci sa navzájom povzbudzovali hlasitými pokrikmi. Deti bojovali zo všetkých síl, ale ako to už býva, víťaz môže byť len jeden.

V druhom ročníku sa na treťom mieste umiestnila 2. C, na druhom mieste 2. B. V prvom ročníku sa na treťom mieste umiestnila 1. C , na druhom mieste 1.A a na prvom mieste 1.B. Na prvom mieste zo všetkých tímov sa umiestnila trieda 2.A, ktorá mala najlepšie skóre: dali 5 gólov do súperovej bránky a nedostali žiaden gól od súpera. Odmenou im bol krásny Putovný pohár, ktorý momentálne zdobí ich triedu. Nechajme sa prekvapiť, kam poputuje pohár, budúci školský rok. Takže netreba byť sklamaný, ale trénovať, trénovať a trénovať a o rok môže byť pohár práve váš.