Fašiangové šišky

Oznam, ktorý dostali deti o predaji fašiangových šišiek, začínal citátom od Jána Pavla II.: „Misie začínajú v tvojom srdci...“

O misiách veľa rozprávame, veľa sa za ne modlíme a robíme aj konkrétne dobré skutky. Jedných z konkrétnych skutkov bolo aj pečenie fašiangových šišiek, ktoré sa vo štvrtok 17. februára 2011 predávali po chodbách našej školy a deti si na nich po zakúpení mohli pochutiť.
Do pečenia sa pustili pani vychovávateľky už od skorého rána, aby po 2. vyučovacej hodine si ich deti mohli zakúpiť. Pri ich predaji pomáhali pani učiteľky a žiačky prvého a druhého stupňa.
Výťažok z predaja bol veľmi pekný a milo nás prekvapil, pretože sa nazberalo vyše 100 €. Tento zisk z predaja bude zaslaný na pomoc misiám.
Ďakujeme všetkým, ktorí sa na tejto ušľachtilej aktivite podieľali.