Hurá, na ľad!

Obľúbené korčuľovanie už tradične patrí k zime a tak je to aj v tomto roku. Športovo - zábavný areál na Alejovej ul. v Košiciach ponúka výbornú ľadovú plochu, dobrý bufet a príjemné športové zážitky pre všetkých športovcov! Pridajte sa ďalší a nezabudnite - športu zdar!

Korčuliarske majstrovstvo si v stredu-14. januára 2015 vyskúšali športovci z V. C triedy spolu s triednou p. učiteľkou Soľárovou. Páčilo sa im a vidno to bolo aj na ich čerených lícach.

Presne o týždeň-21. januára 2015 si dobre zakorčuľovali žiaci z V. A triedy spolu s triednou p. uč. učiteľkou Bučákovou. Aj im sa páčilo a možno sa tam ešte niekedy zastavia.

Ďalšiu stredu v poradí-28. januára 2015 sa na ľade stretli žiaci z V. B s triednou p. učiteľkou Ferkovou a VI. B triedy s triednou p. učiteľkou Bačinskou. Pekné zimné slnečné  počasie potešilo všetkých. Dobre si zašportovali aj zabavili dosýta.

V piatok-6. februára 2015 si dobre zašportovali aj ôsmaci z VIII.B a VIII.C triedy. Pripojili sa k nim aj naši hostia, lektori, ktorým sa na ľade páčilo.

O týždeň neskôr-13. februára 2015 sa do športového areálu spoločne vybrali aj deviataci a žiaci z VIII. A triedy. Slnečné počasie pripomínalo už jar. Korčuliarske techniky si na ľade precvičili aj triedne p. učiteľky. Bolo to pekné športové popoludnie.