Súťaž - Ukáž, čo vieš !

Naše družstvo, ktoré sa súťaže tento rok zúčastňuje a reprezentuje školu, úspešne prešlo v mesiacoch december a január ďalšími súťažnými kolami. V II.kole sa umiestnili na 2.mieste a v III. kole na peknom 1. mieste. Takto postupne sa prebojovali do finále, ktoré bude 6. marca opäť v CVČ Domino. Blahoželáme!

Súťaž má aj praktické kolá, kde súťažiaci musia ukázať svoje výtvarné a pozorovacie schopnosti.

A kto sú tí šikovní ? Sárka Lakatošová, Evka Ungvári, Katka Drangová, Tomáš Fečko, Maťo Belej, Sebko Jančik. Ich súťažné práce si môžete pozrieť v časti Fotogaléria.

p. uč. Fabianová